به تعدادی محتوانویس آشنا به وردپرس و سئو نیازمندیم

امروزه حتما با قدرت محتوا و تبدیل کردن مخاطب به مشتری آشنایی دارید. توی این بخش از شما یه دعوت به همکاری شیرین داریم.

یه مطلب خیلی خوب و سئو شده رو فقط یکبار بعنوان نویسنده توی سایت بنویس. لینک اختصاصی یا بنر همکاری در فروش خودت رو توی مطلبی که نوشتی بزار و سود مادام العمر بین 20الی50% رو از محصولات فوق العاده قدرتمند فرکانسیک دریافت کن (این محصولات فوق العاده قدرتمند و تأثیرگذار و با تکنولوژی ذهنی و متافیزیک آماده شده است و قدرت واقعی جذب را در دسترس همگان قرار خواهد داد)

توی این سیستم شما ابتدا در سیستم همکاری در فروش ثبت نام می کنید و لینک های اختصاصی خودتون رو از طریق داشبود شخصیتان دریافت می کنید، سپس با پشتیبانی سایت هماهنگ کرده تا بعنوان نویسنده وردپرس به سایت افزوده شوید

کافیه بعدش مطالب سئو شده توی سایت منتشر و لینک یا بنر خودتون رو داخل محتوایی که نوشتین قرار بدین تا با مطالب شما و خرید محصول از طریق لینک، سود محصول مربوطه رو دریافت کنید.

حدود67 عنوان محصول فرکانسیک شامل جنبه های مختلف زندگی توی سایت وجود داره که میتوانید برای هرکدام بصورت مثبت و مرتبط با فرکانسیک و باور و قانون جذب و موفقیت و قدرت ذهن و ... تولید محتوا کنید و همچنین لینک مربوط به محصول خاص رو هم از طریق داشبورتون دریافت و توی نوشته خودتون قرار بدین(میتونید برای هرمحصول بنری شخصی ایجاد کنید یا از الگوهای بنری موجود در داشبورد بازاریاب بهره ببرید) تا در صورت ورود مخاطب و خرید از طریق لینک شما، به صورت اتوماتیک سودی بین 20الی50% دریافت کنید

البته برای جلوگیری از نارضایتی از گذاشتن تعداد زیاد بنر و لینک در فاصله کم از یکدیگر خودداری کنید

در این سیستم پیشنهادی، شما فقط یکبار مطالب رو می نویسید اما محتوا و لینک ورودی شما تا بی نهایت ادامه خواهد داشت و توسط ما حذف نخواهد شد (مگر اینکه حاوی مطالب کپی و حاوی توهین و تمسخر و مطالب سیاسی و بی احترامی باشد) و تنها کیفیت و قدرت و جذابیت محتوایی که می نویسید میزان درآمد بی نهایت شما رو تعیین میکنه.

میزان سود دریافتی طبق رتبه بندی براساس فروش بین 20تا50درصد درنظر گرفته شد که شمایی که بعنوان نویسنده فعالیت خواهید داشت، از رتبه دوم یعنی دریافت 30% از فروش محصول (عموم مردم با رتبه 1 یعنی دریافت20% وارد این سیستم میشوند) فعالیتتون رو شروع خواهید کرد

رتبه بندی موجود در این سیستم همکاری:

رتبه 1  دریافت 20%فروش محصول  برای شروع کار


رتبه 2  دریافت 30%فروش محصول  درصورت رسیدن به فروش 100میلیون تومان


رتبه 3  دریافت 40%فروش محصول  درصورت رسیدن به فروش 300میلیون تومان


رتبه 4 دریافت 50%فروش محصول  درصورت رسیدن به فروش 500میلیون تومان

هر تعداد مطالبی که میخواهید رو می توانید توی این سیستم یا سایت منتشر کنید و با نبوغ و قدرت تولید محتواتون جذب ثروت رو تجربه کنید.


حتی میتوانید برای محصولات کلی تر و گرانقیمت تر موجود در سایت چندین مطلب سئو شده ایجاد نمایید و هیچ محدودیتی وجود نداره فقط کافیه مطالب خوبی ارائه بدین و با گذاشتن لینک خودتون بازاریابی انجام بدین.

مطالبی رو ارائه کنید که مخاطب لذت برده و روی لینک شما کلیک کرده و  تبدیل به مشتری شما شود تا سود همیشگی رو به صورت اتوماتیک دریافت کنید

این سیستم باعث میشه با تولید 1باره محتوا و بروزرسانی چندباره آن میزان درآمد ورودی حاصل از لینک ورودی محصول شما بیشتر و بیشتر بشه.

در صورت تمایل برای همکاری پیام بفرستید یا با پشتیبانی تلگرامی سایت لیمبیکسا هماهنگی کنید. شما هیچ مبلغی برای تولید محتوا دریافت نخواهید کرد بلکه قدرت محتوای تولیدی و سئوی شما تعیین کننده میزان درآمد بی پایان شما خواهد بود.

مهارت های مورد نیاز
پیوست ها
پیشنهادات پروژه
بودجه: 15,000,000ریال الی 30,000,000ریال
زمان ثبت پروژه - 1 سال پیش
دسته بندی - تولید محتوا
نوع پروژه - ثابت
درباره کارفرما
0.00 (0 امتیاز)

soheyl alizadeh

تهران, ایران
1 پروژه ارسال شده
پروژه های مشابه